Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Durres
Siperfaqja -1200 m2
Cmimi - 2800 Euro €
Lloji i prones -Magazine-Depo

Magazine me qera ne Autostraden Durres-Tirane ne Durres (DRR-219-1L)

Godine 3-kateshe me qera ne zonen e Sukthit ne Durres.

Pozicioniohet ne krahe te rruges kryesore me akses direkt ne te.

Ofron siperfaqe toke prej 850m2 dhe siperfaqe totale ndertimi  prej 1200m2 te organizuar ne 3 kate me planimetri te njejte.

Kati -1 eshte  gjysem bodrum  i organizuar ne open space me lartesi 3.70m.

Kati perdhes eshte open space i ndare me kollona me lartesi 4.5m dhe i rrethuar me vertata xhami.

Kati 1-re eshte gjithashtu open space i ndare me kollona me lartesi 4m dhe me fasad xhami.

Magazina furnizohet me uje te pijshem dhe energji elektrike 24-ore me linje 3-fazore.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per kompani te ndryshme prodhimi e perpunimi konfeksionesh, fasoneri, magazinim, show room, firme shperndarje etj.

Zona perreth eshte e qete, shume e zhvilluar dhe e mbushur plot me firma e kompani te ndryshme.

Keni mundesi per parkimin e disa makinave ose kamioneve ne pjesen e oborrit te magazines.

Cmimi: 2800 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-1013-42)
Tirane ,Albania

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane. Apartamenti po...

Cmimi:94.000 Euro

Vile 2-kateshe ne shitje te Unaza e Re ne Tirane (TRS-1013-43)
Tirane ,Albania

Vile 2-kateshe ne shitje te Unaza e Re, ne Tirane. Vila ndodhet shu...

Cmimi:480.000 euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane Casa Italia ne Tirane (TRS-1114-15b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:70.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1114-48b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane. Ban...

Cmimi:290 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane (TRS-1014-49b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges Margarita Tutulani. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:84.000 Euro