Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -60 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane (TRR-219-8L)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 57 m2. Eshte e ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi,  tualet dhe koridor.

Apartamenti eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet. Mobilimi eshte bashkohor.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe dhomat jane te mbushura me drite natyrale.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondiconereve ne cdo dhome. Dritaret jane dopio xham, te pajisura me grila.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe e mbushur plot me dyqane, supermarkete, lokale te ndryshme, furre buke, farmaci etj. 

Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri.

Ka akses ne rrugen e Dibres, ne rrugen Ferit Xhajko dhe pozicionohet rreth 5 minuta larg Qendres se Tiranes ne kembe.

Cmimi 300 Euro / muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyra me QERA tek zona e ish-Bllokut, Tirane | 240 m2 | Kati 2te | 3,480/Muaj (TRR-1013)
Tirane,Albania

Oportunitet I rralle. 240 m2 ambjent zyre ne katin e dyte tek ish-B...

Cmimi:3,480/Month

Jepet me QERA, apartament 156m2, 3+1, tek ish-Blloku, Tirane (TRR-1014)
Tirane,Albania

Apartament madheshtor, 156 m2, me QERA ne qender te ish-Bllokut. Apa...

Cmimi:1,000/Month

Per SHITJE, apartamente ne plazhin me te frequentuar ne Sarande duke filluar nga 32,000 (SRS-1008)
Sarande,Albania

3 km larg qendres se qytetit te Sarandes, prane plazhit me te frekue...

Cmimi:32,000-55,000

Per SHITJE, Ambient Biznessi 150 m2 ne Sarande | 150,000 (SRS-1006)
Sarande,Albania

Ne katin e 1re te nje objekti te ri 5+1 katesh, ne Sarande kemi nje...

Cmimi:150.000

Per SHITJE Apartamente ne Sarande | me pamje nga deti | duke filluar nga 20,500 (SRS-1007)
Sarande,Albania

Objekti ndodhet ne buze te rruges me pamje nga deti, prane disko ...

Cmimi:20,500-56,200