Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -110 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane pallateve Agimi ne Tirane (TRR-219-10L)

Apartament 2+1 me qera  ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane Bllokut.

Ofron siperfaqe totale prej 110 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ka nje mobilim te ri dhe modern.

Ngrohja dhe ftohja kryeht nepermjet 3 kondicionereve te instaluar ne cdo dhome

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ne zonen perreth mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Ka akses ne rrugen Sami Frasheri, rrugen Ibrahim Rugova dhe vetem pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Cmimi: 500 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jordan Misja ne Tirane, (TRR-1018-64d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Panorama ne Tirane. Apartam...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRS-1018-65E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Naim Frasheri, prane zones se Zog...

Cmimi:105.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-1018-66E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Fortuzi, shume prane Bulevardit Z...

Cmimi:87.000 Euro

Dyqan me qera prane zones se Brrylit ne Tirane (TRR-1018-67L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte...

Cmimi:1600 Euro

Dyqan per shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane (TRS-1018-68L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane. Eshte gjysem bod...

Cmimi:300.000 Euro