Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -40 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-219-11L)

Dyqan me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje ndertese 3-kateshe prane rruges kryesore.

Dyqani ka siperfaqe prej 40 m2 se bashku me nje tualet brenda.

Ka nje lartesi te konsiderueshme dhe fasade xhami nga rruga kryesore e cila ju ndihmon me se miri ne reklamimin e aktivitetit tuaj.

Ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dyqani eshte shume i pershtatshem per biznese te ndryshme si, pasticeri, bar-kafe, restorant, klinike, zyre, fondacion, kompani etj.

Zona perreth eshte e qete, e zhvilluar dhe e mbushur me aktivitete dhe biznese nga me te ndryshmet.

Gjithashtu eshte lehtesisht e aksesueshme ne rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen e Durresit dhe zonen e Mozaikut.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Me QERA(10/m2)ose SHITJE(833/m2) 600m2 prane Globe Center(TRR-1011)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra ose banim, 600m2 me QERA ose SHITJE mbi qendren Glo...

Cmimi:RENT:10/m2, SALE: 500,000

Per SHITJE Apartamente dhe Vila ne vije te pare bregdeti ne Sarande (SRS-1010)
Sarande,Albania

" Gjiri I Bukenvileve" sht projekt tepr dinamik n tipologjin e ...

Cmimi:coming soon...

Per SHITJE Lokal tek Iliria ne Plazhin e Durresit 530m2 (DRS-1001)
Durres,Albania

Ne SHITJE 530m2 Lokal ne plazhin e Durresit tek zona Iliria, me Hipo...

Cmimi:990,000

Jepet magazine me QERA ne Tirane, autostrada TR-DR km10, 1,350m2(TRR1010)
Tirane,Albania

Magazina eshte me siperfaqe totale 1,350m2 ku 1,000m2 jane ndertim...

Cmimi:2900/Month

Apartamente per SHITJE tek Iliria ne Plazhin e Durresit, ne vije te pare, pamje nga deti (DRS-1002)
Durres,Albania

Apartamente per SHITJE tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit, me HIP...

Cmimi:1100 per/M2