Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirana
Siperfaqja -84 m2
Cmimi - 50.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane Casa Italia ne Tirane (TRS-219-12T)

Apartament 2+1 per shitje ndodhet ne rrugen Skender Halili prane zones e Kasharit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane me rrugen kryesore. 

Ofron siperfaqe totale prej 84m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 70m2 te organizuar ne: sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 3 tualete, koridor dhe ballkon.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe dhomat jane te bollshme te mbushura me drite dielli.

Apartamenti eshte i sapoperfunduar dhe ofron instalime elektrike dhe hidraulike te reja .

Ballkoni ofron pamje te zones perreth me orientim nga perendimi.

Pallati eshte i ri  ofron kushte shume bashkohore, ashensor, administrim, kamera sigurie.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durres. 

Ne zonen perreth mund te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten.

Apartamenti eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi: 50.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan me qera shume prane rruges Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1217-64L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Ndodhet ne katin&nbs...

Cmimi:800 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1217-65R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Apartamenti ndo...

Cmimi:450 Euro

Dyqan me qera shume prane Shkolles se Kuqe ne Tirane (TRR-1217-66L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane Pozicionohet ne katin...

Cmimi:400 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder shume prane qendres tregtare TEG, Tirane , (TRR-1217-67a)
Tirane,Albania

Vile me qera te kompleksi i vilave White Houses ne Lunder, Tirane. ...

Cmimi:2000 Euro

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1217-68R)
Tirane,Albania

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ambienti ndodhet ne ...

Cmimi:1450 Euro