Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -410 m2
Cmimi - 1200 Euro €
Lloji i prones -Magazine-Depo

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres, ne Tirane (TRR-219-13S)

Magazine me qera ne Domje, shume prane rruges dytesore, ne Tirane.

Ndodhen ne katin e pare te dy ndertesave 1 kateshe.

Ofrohen dy magazina me siperfaqe 205 m2 secila, te organizuara ne nje ambient te hapur, me nje lartesi prej 8 m.

Zona eshte e pershtatshme per biznes dhe aktivitete te ndryshme.

Ambienti mund te ofrohet per fasoneri te ndryshme, magazinim produktesh, firma prodhimi etj.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durres.

 

Cmimi 600 Euro/Muaj Secila

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane (TRS-1116-6K)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Artin Basha ne Tirane. Prona ndodhet ne n...

Cmimi:61.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane, (TRR-1116-5D)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:400 euro

Dyqan me QERA ne Tirane 90m2, 5m i larte, prane Gjimnazit Partizani(TRR-1008)
Tirane,Albania

Jepet me QERA dyqan 90m2 prane Shkolles Partizani, Tirane. Tavanet j...

Cmimi:1,500/Month

Per SHITJE, Dyqan tek Uji i Ftohte, Vlore | me HIPOTEKE! (VLS-1003)
Vlore,Albania

Dyqan per shitje, me Hipoteke ne zonen me te kerkuar te Vlores. Dyqa...

Cmimi:1,800/m2

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | Kompleksi 15,000m2 tek uji i Ftohte (VLS-1006)
Vlore,Albania

Pershkrimi i punimeve: Punimet vazhdojne per realizimin e objektit...

Cmimi:1,600-1800/m2