realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kėrko Gjithēka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Ēmimi - 59.000 €
Lloji i prones -Apartament

Aparament 2+1 per shitje ne Don Bosko ne Tirane, Shqiperi, (TRS-1212-22)

Apartament 2 + 1 + studio, i përshtatur si 3 + 1, pranë rrugës “Don Bosko”.
Apartamenti përbëhet nga  një dhomë ndenje e madhe me ambient gatimi, dy dhoma gjumi,  një studio; një banjo,  një ballkon. Studio është adaptim i ish-ballkonit të dytë, e cila ka formë trekëndore dhe është e mbyllur me vetratë dopio xham, duralumin, grila veneciane.
Studio komunikon me dhomën e ndënjes me anë të një vetrate xhami me shinë.
Sipërfaqja e brendëshme e apartamentit është 80 m2, në katin e 5-të të një pallati 10 katësh; me ashensor; telefon; internet. Ndërtim i vitit 2001, me hipotekë të rregullt.
Zonë e qetë; hapësirat mes pallatave janë të mëdha, me sheshe publike, lulishte dhe rrugë të shtruara. Vendndodhja: Rruga “Don Bosko”, pranë TV Vizion Plus, përballë Shkollës “Don Bosko”.

Çmimi 59.000 Euro, i padiskutueshëm.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqtė nė facebook!

Vile 3 - kateshe per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-1114-3b)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:200.000 Euro

Property Details >

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane , (TRR-1014-69a)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Kavajes sapo kalon qendren Glob...

Cmimi:2500 €

Property Details >

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1014-70b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndo...

Cmimi:350 Euro

Property Details >

Toke ne shitje ne Sukth i Ri, Durres (DRS-1014-1j)
Durres ,Albania

Toke ne shitje ne Sukth, Durres.Toka ndodhet 500 m larg autostrades ...

Cmimi:60.000 euro

Property Details >

Apartament 2 + 1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-72b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:400 Euro

Property Details >