Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -98 m2
Cmimi - 600 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit te Thate, ne Tirane (TRR-319-4T)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 98 m2.

Ambienti organizohet ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil modern. Shtepia eshte e shtruar me parket cilesor dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme. 

Dhomat ofrojne nje ambient te kendshem dhe drite natyrale gjate gjithe dites.

Ka te instaluar kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen ne cdo dhome.

Pjesa ballore e sallonit eshte e rrethuar vetrate xhami duke ofruar pamje te mbrekullueshme te liqenit te thate.

Ndertesa ofron administrim dhe ashensor gjate gjithe kohes.  

Zona eshte e qete dhe perfekte per kedo qe adhuron natyren. 

Ka akses ne autostraden Tirane-Elbasan dhe shume prane Liqenit Artificial.

 

Cmimi: 600 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 ne shitje te Kompleksi "Vizion Plus" ne Tirane (TRS-713-9)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:820 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin "Zogu i I" ne Tirane (TRS-713-10)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ndod...

Cmimi:105.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-713-11)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane. Apart...

Cmimi:95.000 �

Apartament 1+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-713-12)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Aparta...

Cmimi:77.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-713-13)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Cmimi:250 euro