Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish Stacionit te Trenit ne Tirane (TRR-319-5S)

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish Stacionit te Trenit, ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.

Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korridor, 1 depo, 2 tualete dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjithe pajisjet e nevojshme per nje jetes komode. Dhomat jane te bollshme, me nje strukture te rregullt. Ambienti eshte i shtruar i gjithi me pllaka.

Pallati ofron administrim te mire dhe ashensor.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Ofrohet dhe nje vend parkimi me pagese ekstra.

Ka akses ne rrugen Asim Vokshi, ne zonen e Stacionit te Trenit etj.

 

Cmimi 400 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje prane zones se Selites ne Tirane (TRS-1017-24L)
Tirane,Albania

Toke dhe ndertese per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane. Trualli ...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1017-26L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:370 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1017-27L)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-1017-28L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Banes...

Cmimi:228.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-1117-51L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tira...

Cmimi:138.600 Euro