Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 1600 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-319-6L)

Dyqan me qera prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3-kateshe buze rruge kryesore.

Dyqani ofron siperfaqe totale prej 100 m2 te organizuar ne ambient open space, depo dhe tualet.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me fasade xhami duke mundesuar reklamimin sa me te mire te aktivitetit tuaj.

Ka te instaluar sistemin e kondicionim-aspirim dhe ndricim te pershtatshem nepermjet spoteve te ndryshme.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per dyqane te ndryshme, supermarket, bar-kafe, qender estetike, noteri, zyra te ndryshme, organizata etj.

Zona eshte zhvilluar dhe shume e frekuentuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses direkt ne rrugen e Durresit, rrugen Mine Peza, Zogun e Zi dhe Qendren e Tiranes.

Cmimi: 1600 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje prane Oxhakut ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane (TRS-615-41b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Zihni Sako prane zones se Porcelanit...

Cmimi:86.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-615-42m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-615-44b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:320 Euro

Zyre me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-615-45b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne T...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane (TRS-615-46m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Jordan Misja . Pozicio...

Cmimi:80.000 Euro