Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -30 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-319-7S)

Ambient per zyre me qera prane zones se Bllokut, afer bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje qendre biznesi.

Ka nje siperfaqe prej 30 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur me tualet te perbashket.

Zyra eshte e shtruar me parket dhe ofron ndricim led nepermjet spoteve te ndryshme. 

Ambienti eshte i pershtatshem per: zyre konsulence, agjenci te ndryshme, noteri etj.  

Tre katet e para operojne kryesisht kompani dhe biznese te ndryshme aktivitetin e tyre.

Ka akses ne bulevardin Bajram Curri, rrugen Ismail Qemali, rrugen Donika Kastrioti etj.

 

Cmimi 300 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambjent biznesi me qera te Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRR-414-31j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Dyqani ...

Cmimi:1000 euro

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane , (TRR-414-33b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne fi...

Cmimi:150 Euro

Apartament 3+1 ne shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRS-414-34j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje perballe Farit ne Tirane. Apartamenti ndod...

Cmimi:1000 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-414-35j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Aparta...

Cmimi:1000 euro/m2

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 5 Maj ne Tirane , (TRS-1016-35D)
Tirane,Albania

Apartament  2+1 per shitje afer  qendres  Concord &nb...

Cmimi:59.000 euro