Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -144 m2
Cmimi - 1000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne Lunder ne Tirane (TRR-319-8T)

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 144 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me 

kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet totalisht i mobiluar. 

Zona eshte e qete dhe shume e sigurt dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe nga te huajt.

Ballkonet ofrojne pamje fantastike te zonave perreth.

Ambienti ka te instaluar sistemin ngrohes dhe ftohes ne te gjitha dhomat.

Shtepia ka nje vend parkimi i cili perfshihet ne cmim.

Rezidenca ofron administrim dhe kamera sigurie 24 ore ne dite.

Ka akses ne autostraden Tirane-Elbasan.

 

Cmimi: 1000 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-314-45E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla, prane rruges se Kavajes...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera perballe ish-Ambasades Jugosllave ne Tirane , (TRR-814-41b)
Tirane,Albania

Apartament me qera e rrugen Sotir Peci.Ai ndodhet ne katin e 4-rt ne...

Cmimi:270 Euro

Apartament 1+1 ne shitje prane stacionit te trenit ne Tirane (TRS-314-46b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje ne bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apart...

Cmimi:66 000 Euro

Zyre/Apartament per shitje te Liqeni Artificial ne Tirane, (TRS-414-62a)
Tirane,Albania

Zyre per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.Zyra pozicionohet ...

Cmimi:3000 Euro / m2

Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-314-47j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartament...

Cmimi:800 euro