Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -187 m2
Cmimi - 1300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-319-9T)

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ndertese tre kateshe e cila eshte pjese e nje kompleksi vilash.

Shtepia ofron nje siperfaqe totale prej 187 m2 e organizuar ne:

Kati i pare: Sallon se bashku me kuzhine dhe tualet te cilat ofrohen te mobiluara ne menyre moderne.

Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Dhomat ofrohen te pamobiluara por mund te mobilohen ne varesi te kerkesave te klientit dhe kohezgjatjes se kontrates.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme: lavastovilje, sobe, frigorifer, mikrovale etj.

Veranda ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe ofron nje pamje perfekte te zones perreth.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga sistem chiller i vendosur ne te gjitha dhomat e shtepise .

Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi dhe eshte i shtruar me parket. 

Ofrohet administrim dhe mbikqyrje 24 ore ne dite.

Zona eshte shume e qete dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan, ne zonen e Liqenit Artificial etj.

Shtepia ofron nje vend parkimi ne katin -1 te apartamentit i cili eshte i perfshire ne cmim.

 

Cmimi 1300 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-918-28d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Aparta...

Cmimi:500 Euro

Zyre me qera prane zones se ish Parkut te Autobuzave, ne Tirane (TRR-918-29E)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne zonen e ish Parkut te Auto...

Cmimi:320 Euro

Dy apartamente 2+1 dhe 1+1 per shitje prane Qendres Kristal ne Tirane (TRS-918-30L)
Tirane,Albania

Dy apartamente per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane Ndodhen ne...

Cmimi:185.000 Euro

Toke per shitje ne fshatin Shkalle ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-1E)
Gjiri i Lalzit,Albania

Toke per shitje ne rrugen Hoxha ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalz...

Cmimi:43.440 Euro

Dyqan per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-918-31L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne fillim te rruges se Kavajes  ne Tirane. Nd...

Cmimi:45.000 Euro