Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -1000 m2
Cmimi - 2000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3-kateshe me qera ne zonen Mjull-Bathore shume prane TEG ne Tirane (TRR-319-10L)

Vile  3-kateshe me qera ne rrugen Xhaferr Shaba, shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale toke prej 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 300 m2 te organizuar si me poshte:

Kati pare ofron ambient open space ku eshte e vendosur nje kuzhine, mund te perdoret gjithashtu dhe per ambient argetimi dhe nje tualet.

Kati dyte i cili lidhet nepemjet shkalleve te brendshme organizohet ne ambient ndenje ku ndodhet dhe nje oxhak funksional i dekoruar me gure, kuzhine sebashku me tavolinen e ngrenies, nje tualet dhe ballkon. 

Kati i trete eshte i ndare ne 3 dhoma gjumi, njera prej te cilave matrimoniale me tualet me vete dhe ballkon.

Vila ofrohet plotesisht  e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme, ka nje mobilim te ri te stilit klasik.

Ngrohja kryhe nepermjet oxhakut te vendosur ne sallon, gjithashtu mund te instalohet dhe sistemi qendror chiller per ngrohjen dhe ftohjen ne cdo dhome.

Oborri eshte i mbjelle me peme dhe lule nga me te ndryshmet dhe ka mundesi parkimi te 2 makinave.

Zona eshte e qete dhe e mbushur me ajer te paster, prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ne qendren tregtare Teg.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan dhe vetem pak minuta nga qendra e qytetit.

Cmimi: 2000 Euro/muaj perfshire taksat.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-818-20E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2+1 modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-818-22L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:1300 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Peze-Helmes ne Tirane (TRS-818-23L)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Shire ne Tirane. Pozicionohet p...

Cmimi:110.000 Euro

Zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-818-24E)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e par...

Cmimi:180 Euro

Toke per shitje ne zonen e Fushe-Prezes ne Tirane (TRS-818-25L)
Tirane,Albania

Toke per shitje shume prane zones se Vores ne Tirane Ndodhet buze r...

Cmimi:1.300.000 Euro