Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -93 m2
Cmimi - 320 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-319-11L)

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Adem Jashari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 93 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor dhe tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara thuajse gjithe dites.

Zona eshte e qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme si: supermarket, bar-kafe, restorante, kopesht femijesh, farmaci, furre buke etj.

Ka akses direkt ne rrugen e Durresit, rrugen Mine Peza, Zogun e Zi dhe shume prane Qendres se Tiranes.

Cmimi: 320 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambjent per shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane , (TRS-712-14)
Tirane,Albania

Adresa:  Rruga Themistokli Grmenji ,mbrapa Televizionit Kom...

Cmimi:...

Toke ne shitje ne Vlore, me pamje te mrekullueshme, (VLS-812-1)
Vlore,Albania

Shitet  nje siperfaqe toke ne kodrat mbi qytetin e Vlores, ne r...

Cmimi:75.000

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-1213-21)
Tirane ,Albania

Vile 2-kateshe me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane. Vila ndodh...

Cmimi:800 euro

Vile ne shitje ne Vlore, (VLS-812-2)
Vlore,Albania

Shitet  nje siperfaqe toke dhe objekti (Vile) qe ndodhet ne te,...

Cmimi:100.000

Apartament 2+1 per shitje tek kthesa e Kamzes ne Tirane , (TRS-812-2)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Katsriotet tek kthesa e Kamzes. ...

Cmimi:500 /m2