Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -147 m2
Cmimi - 450 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-319-12T)

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 4 kateshe.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 147 m2 dhe eshte e organizuar ne : sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe ballkon ne cdo dhome.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe mund te mobilohet ne varesi te preferencave ke klientit.  

Zona eshte e qete dhe parku prane saj eshte shpallur zone ne mbrojtje.

Apartamenti ka te instaluar kondisioner per ngrohje dhe ftohje.

Shtepia ka nje oborr me mundesi parkimi dhe eshte e rrethuar me nje murr mbrojtes.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan.

 

Cmimi: 450 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre per shitje ne zonen qendrore te Tiranes , (TRS-514-43a)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra per shitje ne qender te Tiranes.Ambjenti pozicionoh...

Cmimi:2500 /m2

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane (TRR-514-44b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane. Residenca ...

Cmimi:1200 Euro

Dyqan per shitje prane njesise bashkiake ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-514-45b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne fillimin e rruges Petro Nini Luarasi ne Tirane. ...

Cmimi:80.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane (TRR-514-47D)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apar...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane (TRS-514-48j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartame...

Cmimi:270.000 euro