Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -1200 m2
Cmimi - 2250 Euro €
Lloji i prones -Magazine-Depo

Magazine me qera ne zonen e Pakuqanit ne Tirane (TRR-319-13S)

Magazine me qera ne zonen e Paskuqanit, ne rrugen Laze Ferraj ne Tirane.

Siperfaqja totale eshte 1200 m2 ku siperfaqe e objektit eshte 500 m2 e ndare ne dy kate dhe siperfaqe 600 m2 oborr e rrethuar komplet.

Kati i pare organizohet ne ambient te hapur dhe 3 tualete.

Kati i dyte eshte i shperndare ne nje ambient te madh.

Objekti  eshte i rikonstruktuar i gjithi dhe ne gjendje shume te mire dhe  siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me pllaka.

Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si: fasoneri te ndryshme, magazinim, supermarket, firme prodhimi etj.

Ambienti ofron siperfaqe te jashte per parkimin e kamionave, fuganave dhe makinerive te ndryshme.

Ka akses ne Unazen e Madhe, Bulevardin e Ri etj.

 

Cmimi 2250 Euro/Muaj 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke per shitje ne zonen e Gjirit te Lalzit (GLS-119-1L)
Gjiri i Lalzit,Albania

Toke per shitje shume prane vijes bregdetare ne Gjirin e Lalzit. Of...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane (TRS-119-11S)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:85.000 Euro

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-119-2L)
Gjiri i Lalzit,Albania

Toke per shitje shume prane vijes bregdetare ne Gjirin e Lalzit. Ka...

Cmimi:60.000 Euro

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-119-3L)
Gjiri i Lalzit,Albania

Toke per shitje shume prane plazhit San Pietro. Toka ka nje siperfa...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane (TRR-119-12L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane. Shte...

Cmimi:400 Euro