Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -64 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-319-18T)

Dyqan me qera prane ambasades Suedeze ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 kateshe

Ofron nje siperfaqe totale prej 64 m2 te organizuar ne: ambient open space dhe 2 tualete.

Pjesa ballore e dyqanit eshte e veshur me nje fasade xhami e cila ofron mundesi mjaft te mire reklamimi per biznesin.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra, qender estetike, noteri etj.

Zona eshte zhvilluar dhe shume e frekuentuar nga studentet, vendasit dhe te huajt.

Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit.

 

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-617-42K)
Tirane,Albania

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit shume prane Zogut Te Zi ne ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRS-617-45d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Brigada e VIII. Apartamenti ndodhet...

Cmimi:250.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit te Ri ne Tirane. (TRS-617-43L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane Pozicionohe...

Cmimi:120.000 Euro

Dyqan per qera ne zonen e Yzberishtit ne Tirane, (TRR-617-49d)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane. Dyqani ndodhet ne kat...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-617-44L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. N...

Cmimi:400 Euro