Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -81 m2
Cmimi - 45.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Freskut ne Tirane (TRS-319-19S)

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles 17 Shkurti, ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 81 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar me te gjithe pajisjet e nevojshme per nje jetes komode.

Ambienti ka nje strukture te rregullt, eshte i shtruar me pllaka, dyert dhe dritaret jane te reja.

Shtepia ka orientim nga perendimi, e cila te ofron drite natyrale gjate gjithe dites.

Pallati ofron administrim dhe ashnesor.

Zona perreth eshte shume e qete e mbushur me ajer te paster.

Ka akses ne rrugen Shefqet Kuka, zonen e Freskut etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 45000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera te pallatet Agimi ne Bllok ne Tirane (TRR-916-25b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne krah te bulevardit Bajram Curri ne Tira...

Cmimi:450 Euro

Apartamente per shitje prane sheshit Pavaresia ne Vlore (VLS-916-1b)
Vlore,Albania

Apartamente per shitje prane rruges Kosova ne Vlore. Ndodhen ne nje...

Cmimi:40.0000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane (TRS-916-26K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apart...

Cmimi:130.000 euro

Apartament 3 + 1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-916-28b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillimin e rruges Hamdi Garunja ne Tirane. Nd...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Radio Televizionit Shqipetar ne Tirane (TRR-916-27K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ap...

Cmimi:450 euro