Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -140 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-319-21S)

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 140 m2 e organizuar ne  sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Shtepia ofrohet gjysem e mobiluar, kuzhina eshte e pajisur me frigorifer, sobe dhe nje tavoline ngrenje. Dhoma e femijeve eshte e kompletuar ndersa dhoma matrimoniale ka vetem nje dollap. Shtepia eshte e sapo lyer dhe eshte e shtruar me pllaka. 

Pamja nga ballkoni eshte shume relaksuese dhe e bukur.

Pallati ofron administrim shume te mire, ashensor dhe nje vend parkimi me nje pagese ekstra.

Zona perreth eshte shume qete, ka akses te lehte tek Liqeni Artificial,ne rrugen Mehdi Frasheri, Unazen e Madhe etj.

 

Cmimi 400 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan me qera afer Zogut te Zi ne Tirane, (TRR-212-11)
Tirane,Albania

Dyqan me qera  ne fillim te rruges Don Bosko. Me nje siperfaqe ...

Cmimi:800

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane, (TRR-212-12)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Delvina afer Postes. Me nje si...

Cmimi:300

Dyqan per shitje tek qendra Condor ne Tirane , (TRS-212-13)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne qendren Condor tek rruga e Kavajes. Me nje siper...

Cmimi:150.000 e

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-212-14)
Tirane,Albania

Hapesire per dyqan me qera tek rruga Myslym Shyri Street. Mund te je...

Cmimi:4000

Apartament 2+1 per shitje ne Don Bosko, Tirane (TRS-312-1)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne Don Bosko, pallatet Hawai ne Tirane Me nje...

Cmimi:57.000 Euro