Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -270 m2
Cmimi - 800 Euro €
Lloji i prones -Lokal

Lokal me qera ne rrugen Ali Demi ne Tirane (TRR-319-22T)

Ambient me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje vile dy kateshe.

Lokali ofron nje siperfaqe prej 270 m2 te pamobiluar te organizuar ne nje ambient open space, 2 tualete dhe verande

Pjesa ballore e lokalit eshte e rrethuar nga nje vetrate xhami e cila ofron mundesi shume te mira reklamimi per biznesin

Instalimet elektrike dhe hidraulike jane te reja dhe ambienti eshte i sapolyer.

Ambienti eshte shume i pershtatshem per biznese te ndryshme si: call center, depo farmaceutike, zyre etj

Zona eshte e qete dhe e preferuar si nga vendasit dhe nga te huajt.

Ka akses ne rrugen Ali Demi, Pjeter Budi dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 800 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 ne rrugen Suljeman Pasha,ngjitur me rrugen Fortuzi ne Tirane, (TRR-101-89)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha, me siperfaqe 74 m2 perb...

Cmimi:250

Apartament 1+1 ne rrugen Fortuzi, afer shkolles 'Jeronim De Rada', (TRR-101-90)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek rruga Fortuzi afer shkolles Jeronim De Rada...

Cmimi:220

Apartamente per shitje ne Vlore me pamje nga deti, (VLS-101-13)
Vlore,Albania

Residenca  eshte pozicionuar ne pjesen jugore te Vlores rreth 2...

Cmimi:900 /m2

Apartament me qera tek sheshi Wilson ne Tirane , (TRR-101-91)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek sheshi Wilson ne Tirane. Me siperfaqe 180 m2 ...

Cmimi:1000

Ambjent per zyra me qera tek sheshi Wilson ne Tirane , (TRR-101-92)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 per...

Cmimi:1600