Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -270 m2
Cmimi - 170.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane (TRS-319-23T)

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane

Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje vile 2 kateshe.

Dyqani ofron nje siperfaqe te jashtme prej 270 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 210 m2 te organizuar ne: nje ambient open space, 2 tualete dhe verande.

Pjesa ballore e lokalit eshte e rrethuar nga nje vetrate xhami e cila ofron mundesi shume te mira reklamimi per biznesin.

Dyqani ofrohet bosh dhe ne gjendje shume te mire.

Ambienti eshte shume i pershtatshem per biznese te ndryshme si: call center, depo farmaceutike, zyre, qender lojrash etj

Zona eshte e qete, larg zhurmave dhe e preferuar si nga vendasit dhe nga te huajt.

Ka akses ne rrugen Ali Demi, Pjeter Budi dhe zonave te tjera perreth.

 

 Cmimi: 170.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera afer Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1016-28L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:300 Euro

Ambjent per zyra me qera ne Qender te Tiranes (TRR-913-1)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartame...

Cmimi:700 euro

Dy apartament 1+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-913-2)
Tirane,Albania

Apartamente 1+1 ne shitje ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tiran...

Cmimi:170.500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-913-3)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apa...

Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera prane Gjykates ne Tirane (TRR-815-57m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:500 Euro