Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -40 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-319-24L)

Dyqan me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Me siperfaqe totale prej 40m2 organizohet ne ambient open space sebashku me tualet.

Pjesa ballore eshte rrethuar me fasade xhami duke mundesuar reklamimin sa me te mire te biznesit tuaj.

Ka ndricim natyral gjate gjithe dites dhe ofron pamje te lagjes perreth.

Perpara dyqanit keni dhe nje hapesire oborri qe mund ta shfrytezoni sipas interesave tuaja.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: parukeri, market, noteri, klinike private, butik rrobash dhe shume dyqane te ndryshme.

Zona eshte lehtetsisht e aksesueshme dhe e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Cmimi: 350 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament dupleks me qera pjese e nje kompleksi residencial ne Lunder , Tirane , (TRR-815-36a)
Tirane,Albania

Apartament dupleks  me qera ne Lunder, Tirane.Apartamenti ka fo...

Cmimi:2000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Prokurorise se Tiranes (TRS-815-38b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa Tiranes (TRR-815-39b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndod...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2 + 1 me qera rruges se Dibres ne Tirane (TRR-815-40b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:330 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-815-41m)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne Tirane, ne rrugen e Bogdaneve. Pozicionoh...

Cmimi:350 Euro