Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -90 m2
Cmimi - 250 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-319-25L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 90 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ballkoni ofron pamje te zones perreth.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete, plot me ajer te paster dhe larg zhurmave.

Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka infrastukture te rregullt dhe akses te lehte ne rrugen Shyqyri Brari.

Ofrohet mundesi parkimi prane pallatit.

Cmimi: 250 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-3E)
Gjiri i Lalzit,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit. Ndodhet ne ka...

Cmimi:84.970 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-818-18L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 prane kompleksit Home Plan ne Tirane, (TRR-818-19d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Apartmenti n...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-818-20E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2+1 modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-818-22L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:1300 Euro