Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -81 m2
Cmimi - 80.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-319-26L)

Apartament 2+1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane.

Nodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje pallati te ri buze ruge kryesore.

Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 81 m2 dhe siperfaqe te brendshme 74.48 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe korridor.

Banesa ofrohet pjeserisht e mobiluar pervec pjeses se kuzhines.

Apartamenti ka organizim shume te mire te dhomave te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites me orientim nga lindja.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses ne rrugen e Kavajes, Bulevardin Gjergj Fishta dhe pak minuta nga zona 21-Dhjetorit.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 80.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Narte aprovohet Qytet Turistik
Vlore,Albania

The Council of Property Regulation of the Vlora district has approve...

Cmimi:Become a partner

Truall ne Ksamil per shitje
Ksamil,Albania

Trual ne frontin e bregdetit i destinuar per vepra turizmi. ...

Cmimi:70 eu SQM

Apartamente per SHITJE ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1005)
Sarande,Albania

Ne buze te rruges Sarande-Butrint, kemi nje kompleks te ri 5+1 kates...

Cmimi:28,000-75,000

Apartament 2+1 me qera ne Komunen e Parisit ne Tirane (TRR-115-29r)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Univeristetit New York ne Tirane.Pozicionoh...

Cmimi: 350 Euro

Vile 3 - kateshe per shitje prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-914-2b)
Tirane,Albania

Vile moderne per shitje ne rrugen Bilal Golemi. Ajo pozicionohet bu...

Cmimi:1.650.000 Euro