Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -117 m2
Cmimi - 120.000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 1-kateshe per shitje prane rruges Xhanfize Keko ne Tirane (TRS-319-36T)

Vile 1-kateshe per shitje prane shkolles Hasan Prishtina ne Tirane.

Shtepia ofron nje siperfaqe totale prej 117 m2 dhe nje siperfaqe ndertese prej 72 m2 te organizuar ne: 2 dhoma gjumi, sallon se bashku me kuzhine, tualet, verande.

Vila ofrohet ne kushte shume te mire dhe zona ku ndodhet eshte zone e qete.

Shtepia eshte shume e favorshme dhe mund te sherbeje edhe per biznese te ndryshme.

Ka akses ne rrugen Kongresi I Manastirit dhe rrugen Zihni Sako.

Prona eshte e pajisur me certefikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 120.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-519-37S)
Tirane,Albania

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:400 Euro

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-214-17j)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje...

Cmimi:720 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-214-18)
Tirane,Albania

Dyqan me qera mbi Qytetin Studenti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje...

Cmimi:1000 euro

Apartament 4+1 me qera per zyra ne Tirane (TRR-214-19)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambjenti pe...

Cmimi:1600 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane , (TRS-214-20b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia nd...

Cmimi:65 000 Euro