Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -18000 m2
Cmimi - 630.000 euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne fshatin Ferraj ne Tirane (TRS-419-20S)

Toke per shitje ne fshatin Ferraj ne Tirane.

Ndodhet vetem 8 km larg nga qendra e qytetit.

Siperfaqja totale eshte 18000 m2 dhe mund te ofrohen dhe te ndara ne 3 parcela nga 6000 m2 secila .

Toka ka statusin truall dhe eshte e mbjelle dhe punuar me peme frutore e ullinj.

Zona ku eshte e pozicionuar toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje shtepie pushimi etj.

Ka akses ne rrugen e Arberit, Tufine etj.

 

Cmimi 630.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes, (TRR-218-33d)
Tirane,Albania

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartame...

Cmimi:400 Euro

Apartament per zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-218-34R)
Tirane,Albania

Ambient per zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:700 Euro

Dyqan per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-218-35R)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane. Dyqani ndodhet n...

Cmimi:200.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-218-36d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Magnet ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:350 Euro

Ambient per zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-218-37R)
Tirane,Albania

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ambienti ndodhet ne ...

Cmimi:700 Euro