Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -58 m2
Cmimi - 850 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament modern 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-419-21T)

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane

Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati prestigjioz.

Ka nje siperfaqe prej 58 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet me nje mobilim teper modern dhe cilesor.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elementet e nevojshme perfshire: mikrovale, frigorifer, sobe etj.

Sistemi i ngrohjes dhe i ftohjes sigurohet nga kondicionere te vendosur ne te gjitha ambientet.

Ballkoni eshte i orientuar nga lindja dhe ofron pamje fantastike te zonave perreth.

Prane apartamentit ushtrojne aktivitetin e tyre institucione te ndryshme shteterore por nuk mungojne as sherbimet e nevojshme si: supermarkete, spitale, banka dhe nje prej restoranteve me te mira ne Tirane.

Godina eshte i mbikqyrur nga roje dhe kamera sigurie 24 ore ne dite. 

Pallati ofron administrim, mirembajtje, ashensor edhe nje vend parkimi i cili nuk perfshihet ne cmim.

Ka akses direkt ne qendren e Tiranes, rrugen e Durresit, Myslym Shyrit dhe zonave te tjera perreth tyre.

 

Cmimi: 850 Euro/ muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane, (TRS-417-14K)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe per shitje ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne...

Cmimi:250.000 Euro

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-417-15K)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Apartmenti ndo...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-417-17L)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillim te rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane....

Cmimi:300 Euro

Apartament per zyra 3+1 me qera ne rrugen e ELbasanit ne Tirane, (TRR-417-1d)
Tirane,Albania

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Aparta...

Cmimi:460 Euro

Zyre per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane, (TRS-417-20K)
Tirane,Albania

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane. Zyra ka nje hape...

Cmimi:60.000 Euro