Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -68 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Wilson ne Tirane (TRS-419-23S)

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 68 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar totalisht me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Kuzhina eshte e pajisur me lavastovilie, frigorifer, sobe, tavoline ngrenje etj. Ambienti eshte i shtruar me pllaka, ka nje strukture te rregullt dhe ofron drite natyrale gjate gjithe dites.

Ka te instaluar ne sallon nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte e zhvilluar dhe ka prane sherbimet e nevojshme si: qender tregtare, institucione shteterore, lokale, restorante etj.

Ka akses ne rrugen Zef Jubani, rrugen Sulejman Delvina, zonen e Bllokut, Liqenin Artificial etj.

 

Cmimi 350 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera pjese e nje rezidence ne Lunder , Tirane (TRR-419-48a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-419-49L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:86.400 Euro

Apartament 2+1 me qera te Ish Ekspozita ne Tirane (TRR-419-50S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te Ish Ekspozita, ne rrugen Nikolla Jorga ne ...

Cmimi:450 Euro

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-419-51T)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:1400 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-419-52S)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Him Koll...

Cmimi:300 Euro