Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-419-26L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, dhome lavanterie me depo dhe tualet.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ka te instaluar nje kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket, dritaret jane dopjo xham dhe te pajisura me grila persiane.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme  si supermakete, bare, farmaci, furre buke etj.

Ofron ashensor, administrim dhe siguri 24-ore.

Ka akses te lehte ne rrugen Don Bosko, rrugen Jordan Misja, rrugen Albanopoli dhe rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 350 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne prane Kodres se Diellit ne Tirane (TRR-314-48b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e vogel ne Tirane. Apartame...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-314-52j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 per shitje te Komuna e Parisit ne Tirane , (TRS-314-51b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apar...

Cmimi:124.200 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-314-53j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:300 Euro

Dyqan ne shitje prane Viles Gold ne Tirane (TRS-314-54j)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Dyqani ndodhet...

Cmimi:2000 euro/m2