Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -120 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 1 kateshe me qera ne Sauk te Vjeter ne Tirane (TRR-419-27S)

Vile 1 kateshe me qera ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 120 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, koridor dhe oborr.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Ambienti eshte i shtruar i gjithi me pllaka dhe eshte i sapo lyer. Shtepia eshte e termoizoluar nga jashte e cila e mban shtepine te fresket ne vere dhe te ngrohte ne dimer.

Ne pjesen perpara viles ka nje oborr te madh ne te cilin mund te parkohen 2-3 makina. 

Ka akses ne rrugen Sulo Klosi, rrugen e Ullishtes, rrugen Ahmet Duhanxhiu, Unazen e Madhe etj.

 

Cmimi 400 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje prane shkolles 11 Janari ne Tirane, (TRS-517-2K)
Tirane,Albania

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Aparta...

Cmimi:189.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-517-3d)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera mbas Universitetit Europian ne Tirane, (TRR-517-4d)
Tirane,Albania

Apartament me qerane rrugen SHefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:350 Euro

Dyqan me qera prane Adidas ne Tirane, (TRR-517-5K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne k...

Cmimi:350 Euro

Apartamente per shitje te kompleski Adriatik ne zonen e Golemit, Durres (DRS-517-1a)
Durres,Albania

Dy apartamente per shitje ne zonen e Golemit, te kompleksi Adriatik ...

Cmimi:44.980 Euro