Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-419-28S)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes, perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri pallatesh.

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Ambienti eshte i shtruar me pllaka dhe dyert se bashku me dritaret jane te reja. Shtepia eshte e pa banuar me pare dhe eshte shume e pershtatshme per nje cift te cilet duan te jetojne ne nje zone te qete me ajer te paster.

 Kompleksi perreth eshte ne ndertim e siper, gjithashtu pallati ofron 2 ashensor dhe administrim.

Prane pallatit mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme si: shkolla, kopshte, fushe futbolli, spitale, palester, tregu ushqimor etj.

Ka askes ne rrugen Sabaudin Gabrani, Bedri Karapici, Unazes se Madhe etj.

 

Cmimi 300 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-319-6L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:1600 Euro

Zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-319-7S)
Tirane,Albania

Ambient per zyre me qera prane zones se Bllokut, afer bulevardit Des...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Lunder ne Tirane (TRR-319-8T)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:1200 Euro

Apartament dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-319-9T)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. A...

Cmimi:1300 Euro

Vile 3-kateshe me qera ne zonen Mjull-Bathore shume prane TEG ne Tirane (TRR-319-10L)
Tirane,Albania

Vile  3-kateshe me qera ne rrugen Xhaferr Shaba, shume prane qe...

Cmimi:2000 Euro