Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -83 m2
Cmimi - 3000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-419-29L)

Dyqan me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Me siperfaqe totale prej 83 m2 organizohet ne nje ambient open space sebshku me nje tualet brenda.

Pjesa ballore e dyqanit eshte e rrethuar me vetrate xhami duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: farmaci, qender estetike, bar-kafe, dyqane te ndryshme, zyra, fondacione etj.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar ku shume biznese te tjera ushtrojne aktivitetin e tyre.

Ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe shume prane Qendres se Tiranes.

Cmimi: 3000 Euro/muaj.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-915-40m)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-915-41b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:650 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane bulevardit Zhan Dark ne Tirane (TRS-915-42b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges Fadil Rada ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:1200 Euro / m2

Vile 3 kateshe me qera ne nje komplex rezidencial ne Lunder, Tirane (TRR-915-43k)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lund...

Cmimi:3200 euro

Lokal me qera prane zones se Kamzes ne Tirane (TRR-915-44b)
Tirane,Albania

Lokal modern me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:250 Euro