Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Apartament 2+1 per zyre me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-419-30S)

Ofrohet apartament 2+1 per zyre me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.

Ka nje siperfaqe prej 80 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet dhe korridor.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar vetem me pjesen e kuzhines.  Ambienti eshte i shtruar me pllaka dhe ne njeren nga dhomat ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen. Shtepia eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme si: zyre kontabiliteti, avokat, noter, klinike dentare, zyre programimi etj.

Zona eshte ne pike kyce ku aty prane mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin: institucione shteterore, dyqane, market, shkolle etj.

Ka akses ne rrugen Shefqet Musaraj, kryqezimi i 21 Dhjetorit, bulevardi Gjergj Fishta etj.

 

Cmimi 300 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane , (TRS-1213-9b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1  per shitje te rruga Jordan Misja ne Tirane ose ...

Cmimi:92.700 Euro

Apartament per Zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane , (TRR-1213-10)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut...

Cmimi:700

Apartament 2+1 per shitje te rruga e Elbasanit ne Tirane , (TRS-1213-11)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:1340 /m2

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane , (TRS-1213-12b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1  per shitje te rruga Jordan Misja ne Tirane ose ...

Cmimi:54.000 Euro

Apartament per zyra 1+1 me qera ne qender te Tiranes , (TRR-1213-13b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne ...

Cmimi:500