Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Apartament 2+1 per zyre me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-419-30S)

Ofrohet apartament 2+1 per zyre me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.

Ka nje siperfaqe prej 80 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet dhe korridor.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar vetem me pjesen e kuzhines.  Ambienti eshte i shtruar me pllaka dhe ne njeren nga dhomat ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen. Shtepia eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme si: zyre kontabiliteti, avokat, noter, klinike dentare, zyre programimi etj.

Zona eshte ne pike kyce ku aty prane mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin: institucione shteterore, dyqane, market, shkolle etj.

Ka akses ne rrugen Shefqet Musaraj, kryqezimi i 21 Dhjetorit, bulevardi Gjergj Fishta etj.

 

Cmimi 300 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-1216-25L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-1216-26L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hasan Alla ne tirane. Ndodhet n...

Cmimi:87.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1216-27L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane. Ndod...

Cmimi:62.900 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRS-1216-28L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane Fakultetit te Inxhinierise se Nderti...

Cmimi:54.600 Euro

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane (TRS-1216-29d)
Tirane,Albania

Vile 1-kateshe per shtije ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Vila ka n...

Cmimi:115.000 euro