Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -57 m2
Cmimi - 750 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-419-32S)

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.

Ndodhen nga kati i dyte deri ne katin e katert te nje pallati te ri.

Apartmantet ofrohen totalisht te mobiluara dhe arreduara me nje stil modern. Punimet jane kryer mjeshterisht bukur nga arkitekt ne cdo detaj. Ambienti eshte i shtruar me parket dhe ndricimi eshte led i pajisur me spote te ndryshme.

Ka te instaluar kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Apartamentet mund te jepen dhe me qera ditore.

Pallati eshte i vendosur shume prane qendres dhe ka akses te lehte te Bulevardi Zogu i I, rruga Fortuzi, rruga e Dibres etj.

 

Cmimi 750 Euro/Muaj ( secila)

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-419-38L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te t...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-419-39S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes, ne rrugen Bardhok Biba....

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-419-40T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. A...

Cmimi:117.000 Euro

Apartament/Dyqan 2+1 per shitje prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRS-419-41T)
Tirane,Albania

Apartament/Dyqan 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tiran...

Cmimi:110.000 Euro

Magazine me qera ne zonen e Vaqarrit ne Tirane (TRR-419-42S)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne zonen e Vaqarrit, ne rrugen dytesore Tirane-Durr...

Cmimi:1500 Euro