Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -193.22 m2
Cmimi - 235.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje te Kompleksi Panorama ne Tirane (TRS-419-33L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh, prane shkolles Harry Fultz.

Banesa ofron siperfaqe totale prej 193.22 m2 ku nder to 108.67 m2 jane siperfaqe e brendshme, 69.78 m2 eshte verande dhe 14.77 m2 eshte siperfaqe e perbashket.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, depo, korridor dhe verande.

Veranda eshte e mbuluar dhe e rrethuar me vetrate xhami duke ofruar drite natyrale gjate gjithe dites.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Shtepia eshte e orientuar nga veri-perendimi.

Pallati ofron kushte bashkekohore, 2 ashensor, administrim, kamera sigutie 24-ore dhe sheshpushime te gjelberuara.

Ka akses direkt ne rrugen kryesore Asim Vokshi, ne Bulevardin Zogu I dhe zonen e Zogut te Zi.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 235.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-217-25L)
Tirane,Albania

Zyre me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:1800 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane, (TRR-217-26d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera afer gjimnazit Petro Nini ne Tirane. Apartam...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 afer rruges se Durresit ne Tirane, (TRR-217-27d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndo...

Cmimi:280 Euro

Apartament 3+1 per zyra me qera te Libri Universitar ne Tirane , (TRR-217-28a)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, shum...

Cmimi:600 Euro

Apartament per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-217-29d)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apa...

Cmimi:350 Euro