Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -210 m2
Cmimi - 900 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-419-34S)

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate, te kompleksi Gjelberimi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati te ri.

Ka siperfaqe prej 210 m2 e organizuar ne sallon te madh, aneks gatimi, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, korridor, 3 ballkone dhe verande.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe punimet e brendshme jane te gjitha te reja dhe mjaft cilesore. Ambienti eshte i shtruar i gjithi me pllaka. Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites. Veranda e madhe ofron nje pamje relaksuese te Liqenit Artificial.

Ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati ofron ashensor dhe administrim.

Kompleksi i pallateve ndodhet shume prane Parkut te Tiranes.

 

Cmimi 900 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament modern 2 + 1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes (TRR-115-40b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozic...

Cmimi:1.200 Euro

Apartament dupleks luksoz per shitje ne qytetin e Durresit , (DRS-115-5a)
Durres,Albania

Apartament dupleks  per shitje ne qytetin e Durresit. Apartame...

Cmimi:800.000

Apartament 1+1 per shitje ne plazhin e Durresit , (DRS-115-6a)
Durres,Albania

Apartament per shitje ne Plazhin e Durresit. Apartamenti ka nje sip...

Cmimi:40.000

Apartament 2 + 1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-115-41b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-115-42b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-t...

Cmimi:350 Euro