Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -86 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-419-35S)

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut, ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter ne rrugen kryesore.

Ka nje siperfaqe prej 86 m2 e organizuar ne sallon, dhome gatimi, 2 dhoma gjumi, depo, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil bashkekohore. Ambienti eshte i shtruar i gjithi me parket. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme si: sobe, mikrovale, 2 frigorifera, ene guzhine, tavoline ngrenje etj. Dhomat kane ndricim natyral dhe dritaret jane te pajisura me dopio xham.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet 2 kondicionereve te vendosur ne sallon dhe ne dhomen matrimoniale.

Pallati eshte i pozicionuar ne zone shume te mire dhe te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses ne rrugen Ismail Qemali, rrugen Nikolla Tupe, prane Sheshit Wilson etj.

 

Cmimi 400 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1213-6L)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane...

Cmimi:750 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1015-51b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:400 Euro

Dyqan me qera afer Stacionit te Trenit ne Tirane , (TRR-1213-7)
Tirane,Albania

Dyqan me qera te stacioni i Trenit ne Tirane ne rrugen Reshit Petrel...

Cmimi:...

Apartament 1+1 per shitje te zona e 21 Dhjetorit ne Tirane , (TRS-1213-8)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Aparta...

Cmimi:76.500

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane , (TRS-1213-9b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1  per shitje te rruga Jordan Misja ne Tirane ose ...

Cmimi:92.700 Euro