Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -400 m2
Cmimi - 200.000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 2-kateshe per shitje prane spitalit Amerikan 2 ne Tirane (TRS-419-36T)

Vile 2-kateshe per shitje prane rruges Besim Fagu ne Tirane.

Prona ka nje siperfaqe totale prej 400 m2 ku 140 m2 jane objekt ndertimi.

Vila eshte e organizuar ne 2 kate banimi ne te cilen perfshihen:

Kati i pare: sallon, 3 dhoma, kuzhine, banjo, korridor dhe verande.

Kati i dyte: sallon sebashku me kuzhine, dy dhoma,tualet.

Ambienti ofrohet e pamobiluar me kete cmim por mund te ofrohet dhe e mobiluar ne varesi te preferencave te klienteve dhe cmimit te ofruar.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Zona ku ndodhet vila eshte zone e qete e cila eshte shume e pershtatshme per banim.

Ka akses te lehte prane spitalit Nene Tereza, rrugen Bardhyl, Kinostudio etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 200.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Truall per SHITJE ne Qeparo, Himare | ne bregdet 10,000m2 | me Hipoteke (QRS-1001)
Qeparo,Albania

Per Shitje kemi nje truall 10,000m2 ne Qeparo, Himare. Eshte prone e...

Cmimi:3,500,000

Apartamente ne Tirane per SHITJE ose QERA | Kodra e Diellit | 400-800/Muaj (TRR-1015)
Tirane,Albania

Ky eshte pallati me cilesor tek Kodra e Dillet, deri me sot. Shtri...

Cmimi:400-800/Month

Vila Per Shitje ne Dhermi ( DHS1001 )
Dhermi,Albania

Projekti me i ri i vendosur ne Kallam-Dhermi, rruges ku fillon te zb...

Cmimi:155.876 EU

Per SHITJE, Apartamente lluksoze ne Vlore tek Uji i Ftohte, me HIPOTEKE (VLS-1002)
Vlore,Albania

Ky eshte padyshim kompleksi me Cilesine me te Larte ne Vlore! Nje ng...

Cmimi:83,000-240,000

Apartament 3+1 per shitje prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRS-1116-54K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartam...

Cmimi:134.000 Euro