Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -134.40 m2
Cmimi - 150.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane (TRS-419-37L)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe prej 134.40 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe oborr.

Banesa ofrohet pjeserisht e mobiluar vetem me kuzhinen dhe dhomat e gjumit jane te shtruara me parket.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet 2 kondicionereve te vendosur ne sallon.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites me orientim nga veri-perendimi.

Oborri eshte i rrethaur me mur te larte dhe ne te jane mbjelle peme dhe lule te ndryshme.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen 5 Maj, ne rrugen e Dibres, prane tregut ushqimor Dinamo dhe rruge te tjera lidhese.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 150.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament dupleks modern per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-1115-32b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:280.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1115-33b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Edit Durham ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane , (TRR-1115-34a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartame...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament dupleks me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1115-35b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:500 Euro

Vile luksoze me qera tek Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-1115-36K)
Tirane,Albania

Vile luksoze me qera ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. E poz...

Cmimi:3000 Euro