Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -98.8 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-419-38L)

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter prane Ministrise se Arsimit.

Ofron siperfaqe totale prej 98.8 m2 te organizuar ne nje holl i madh i pershtatur si zyre pritje, nje zyre e vogel per sekretarine, dy zyra te tjera, nje ambient ngrenie me vete si dhe nje tualet.

Zyra ofrohet plotesisht e mobiluar dhe ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ofron mundesi shume te mira vizibiliteti dhe reklamimi pasi 3 prej dritareve kane pamje nga rruga Fortuzi .

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme, ne zonen perreth ushtrojne aktivitetin e tyre dhe biznese te tjera, institucione qendrore, banka etj.

Ka akses direkt ne rrugen Mine Peza, rrugen e Durresit dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRS-118-20L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:92.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Ambasadave ne Tirane , (TRR-118-21a)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges se Durresit, ne krah te Ambasades Ki...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-118-22R)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:400 Euro

Apartament dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-119-7L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:900 Euro

Vile 3 kateshe me qera prane zones se Selites ne Tirane (TRR-118-23R)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe tr...

Cmimi:2500 Euro