Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -120 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-419-39S)

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes, ne rrugen Bardhok Biba.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 120 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil klasik. Ambienti eshte i shtruar i gjithi me pllaka dhe dritaret jane dopio xham. Dhomat e gjumit kane hapesire te bollshme dhe jane te mbushura me drite naturale. Kuzhina eshte e pajisur me sobe, frigorifer, pajisjet per gatim etj. Pamja nga ballkoni eshte shume e bukur e qytetit, ku mund te relaksoni gjate dites.

Ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Zona eshte ne qender te Tiranes dhe ka akses ne Unazen e Vogel, bulevardin Zogu i I, Sheshi Skenderbej etj.

 

Cmimi 500 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 ne shitje te Liqeni Artificial ne Tirane (TRS-613-14)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane kompleksit Colombo te Liqeni Artifici...

Cmimi:700 euro/m2

Shtepi pushimi ne shitje ne Peze Helmes, Tirane (TRS-613-16)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe ne shitje ne Peze Helmes ne Tirane. Vila ndodhet ne ...

Cmimi:295.000 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-613-17S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane. Nd...

Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-314-50b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. ...

Cmimi:95 000 Euro

Apartament i pershtatshem per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-613-18)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartame...

Cmimi:350 euro