Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -94.5 m2
Cmimi - 117.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-419-40T)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 94.5 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 85.9 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti eshte i shtruar me pllaka dhe ofrohet ne kushte shume te mira.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Apartamenti ofrohet gjysem i mobiluar ose i mobiluar ne varesi te preferencave te klienteve.

Ballkonet ofrojne pamje te zonave perreth dhe jane te orientuar nga lindja.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe mjaft e preferuar si nga vendasit dhe nga te huajt.

Ka akses shume te lehte ne rrugen Sami Frasheri, stadiumin Dinamo, sheshin Wilson dhe zonen e Bllokut.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 117.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 1 kateshe me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-815-60m)
Tirane,Albania

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Me siperfaq...

Cmimi:450 Euro

Apartament per shitje ne Unaza e Re ne Tirane , (TRS-412-11)
Tirane,Albania

Apartament per shitje te Unaza e re ne Tirane. Me nje siperfaqe prej...

Cmimi:550 /m2

Apartament2+1 me qera afer stacionit te trenit ne Tirane , (TRR-412-12)
Tirane,Albania

Ky apartament eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe me nje standart...

Cmimi:550

Apartament 2+1 me qera afer Rajonit Nr.4 ne Tirane , (TRR-412-13)
Tirane,Albania

Apartamenti ndodhet disa metra larg Rajonit te Policise Nr. 4 (ne kr...

Cmimi:390

Toke per shitje ne Berdenesh te Sarandes, pak metra larg detit, (SRS-412-3)
Sarande,Albania

Shitet truall buze detit n n zonn e studiuar t Berdeneshit-Saran...

Cmimi:65 /m2...58 /m2