Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -72 m2
Cmimi - 110.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Apartament/Dyqan 2+1 per shitje prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRS-419-41T)

Apartament/Dyqan 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ne rrugen kryesore dhe eshte shume i favorshem per biznese te ndryshme.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kushine, 2 dhoma gjumi dhe tualet.

Apartamenti eshte i shtruar me pllaka dhe ofrohet ne kushte shume te mira.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe ofron mundesi mjaft te mira investimi.

Apartamenti eshte i orientuar nga jugu dhe eshte i mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi, rrugen e Durresit, rrugen e Kavajes dhe zonave te tjera perreth.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 110.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-918-23L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:550 Euro

Dyqan ne shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane (TRS-918-32E)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tir...

Cmimi:62.700 Euro

Apartament duplex 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-918-24E)
Tirane,Albania

Apartament dupleks modern me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne ...

Cmimi:690 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Vilave Gjermane ne Tirane (TRR-918-25E)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Perbehet n...

Cmimi:1100 Euro

Dy apartamente me qera per biznes ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-918-26E)
Tirane,Albania

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ambientet jan...

Cmimi:900 Euro