Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -365 m2
Cmimi - 50.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Babrru ne Tirane (TRS-419-60T)

Toke per shitje ne rrugen Deja ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 365 m2 ku 92 m2 jane ndertim.

Toka eshte shume prane rruges kryesore dhe shume e pershtatshme per vile.

Zona perreth eshte e qete dhe me ambient te paster.

Ka akses te lehte ne projektin e Unazes e Madhe dhe zonen e Paskuqanit.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 50.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane, (TRR-817-19d)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-817-20L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera shume prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne k...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-817-21K)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha shume prane qendres se T...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera afer Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-817-22L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane Ndodhet n...

Cmimi:400 Euro

Magazine me qera ne Tirane ne zonen e Kasharit (TRR-817-23K)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres km 0. Magazina ka nje...

Cmimi:4000 Euro