Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -105 m2
Cmimi - 290 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-419-61S)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 105 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar ne kushte shume te mira dhe eshte i shtruar me pllaka. Dhomat kane hapesire te bollshme dhe jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites. 

Ka te instaluar 1 kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati eshte shume prane rruges kryesore dhe ka prane sherbimet e nevojshme per komunitetin si: banka, universitet, qender tregtare etj.

Ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi, Laprakes dhe rruget e tjera nderlidhese.

 

Cmimi 290 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-918-44E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne krah te Kopshtit...

Cmimi:450 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-918-45L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Panorama, prane shkolles Harry Fulltz ne Tirane, (TRR-918-46d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-918-47E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-918-48L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:350 Euro