Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -330 m2
Cmimi - 1200 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3 kateshe me qera prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-519-1S)

Vile 3 kateshe me qera prane Bllokut te Ambasadave, ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 110 m2 secili kat e organizuar si me poshte:

Kati I garazh i mbyllur, kati II sallon, kuzhine e vecuar, 1 dhome gjumi, tualet dhe 2 ballkone, ndersa kati III organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, 1 dhome gjumi, tualet  dhe 2 ballkone. 

Hyrja eshte e perbashket me shkalle te brendshme.

Vila ofrohet e mobiluar me kushte te mira, me nje mobilim bashkekohore. Ambienti i brendshem eshte i shtruar i gjithi me pllaka dhe ofron te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Dhomat jane te bollshme dhe kane drite natyrale gjate gjithe dites.

Ne sallon ne katin e trete ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Ne katin perdhe ofrohet mundesi shume e mire per biznese te ndryshme si: mobileri, duralumin, rrobaqepesi, shtypshkronje etj.

Zona eshte shume e qete, prane saj ndodhet rruga e ambasadave, rruga Vellezerit Manastirli, rruga e Durresit, zona e Zogut te Zi etj.

 

Cmimi 1200 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambient per zyre me qera prane Sheshit Wilson ne Tirane (TRR-1016-11L)
Tirane,Albania

Ambient per zyre me qera ne katin e pare dhe te dyte te nje vile 3-k...

Cmimi:1.000 Euro

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1016-12K)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. ...

Cmimi:550 Euro

Ambient per zyre me qera afer qendres se Tiranes (TRR-1016-13L)
Tirane,Albania

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne tirane. Zyra ndo...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera afer qendres se Tiranes (TRR-1016-16L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:350 Euro

Dyqan me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1016-17K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Dyqani pozicio...

Cmimi:3200 euro