Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -97 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-519-4L)

Apartament  2+1  te rruga Shyqyri Brari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri prane rruges kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej  97 m2 i organizuar ne sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Hyrja ofrohet plotesisht e mobiluar ne menyre bashkekohore.

Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara gjate gjithe dites me drite natyrale, me dritare dopio xham te pajisura me grila.

 Ballkoni ofron  pamje te bukur te zones perreth.

Pallati ndodhet  ne nje zone qete plot me ajer te paster dhe prane te gjitha sherbimeve te nevoshme.

Pallati ka nje pozicion mjaft te favorshem me me akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes, Kopshtin Botanik dhe Liqenin Artificial.

Cmimi 350 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan dupleks per shitje prane rruges se Elbsanit ne Tirane (TRS-119-5L)
Tirane,Albania

Dyqan dupleks per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:450.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane (TRS-119-6S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:78.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane (TRR-119-8S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 i adaptuar ne 3+1, me qera ne rrugen Myslym Shyri, ne...

Cmimi:400 Euro

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-119-9L)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te...

Cmimi:2000 Euro

Toke per shitje ne zonen e Gjirit te Lalzit (GLS-119-1L)
Gjiri i Lalzit,Albania

Toke per shitje shume prane vijes bregdetare ne Gjirin e Lalzit. Of...

Cmimi:100.000 Euro