Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -430 m2
Cmimi - 86.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Truall per shitje prane Liqenit te Frakes ne Tirane (TRS-519-6L)

Truall per shitje prane rruges se Tuneleve ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 430 m2 te pajisur me leje ndertimi.

Kjo zone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje vile private.

Zona eshte e qete e mbushur me ajer te paster dhe po zhvillohet gradualisht me biznese te shumllojshme.

Ka akses te direkt ne rrugen e Tuneleve, rrugen Panorama e Liqenit dhe zonen e Saukut.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 86.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje siper Shkolles se Bashkuar ne Tirane (TRS-1015-37b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:90.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane ish Ekspozites ne Tirane (TRR-1015-38K)
Tirane,Albania

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apart...

Cmimi:350 euro

Zyre per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-1015-39b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. ...

Cmimi:296.000 Euro

Toke me qera prane zones se Kasharit ne Tirane (TRR-1015-40b)
Tirane,Albania

Toke me qera prane rruges se Aeroportit ne Tirane. Pozicionohet buz...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-1015-44b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:350 Euro